Make your own free website on Tripod.com
ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑ ΧΕΙΡΟΣΦΑΙΡΙΣΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ

Γ' Σεπτεμβρίου 56, 10433, τηλ.: 01-8841841, ΑΘΗΝΑ
Γραφείο Βορείου Ελλάδος: Σπάρτης 4, 54640, τηλ.: 031-864400, ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ


ΤΟΠΙΚΕΣ ΕΝΩΣΕΙΣ, ΕΠΙΤΡΟΠΕΣ ΚΑΙ ΣΩΜΑΤΕΙΑ ΜΕΛΗ

ΑΤΤΙΚΗΣ
Τοπική Επιτροπή Χειροσφαίρισης Αττικής, Γ' Σεπτεμβρίου 56, Αθήνα
Αετός Αθηνών Αθηναϊκός ΑΣΒ Αναγέννηση Καματερού
Απείρανθος Νάξου Αρης Νίκαιας ΓΝΟΝ Αχαρνής ΑΛΦ
Βριλήσσια ΕΣΝ Γλυκά Νερά ΑΟ ΔΑΣ Ανω Λιοσίων
Δούκα ΑΣΕ I II Ευώνυμος ΑΣ Ζηρίδη ΑΟ
Ηλυσιακός ΑΟ Θρίαμβος ΠΑΟ Ιάσων ΓΣ
Ιωνικός Νέας Φιλαδέλφειας Καματερό ΓΑΣ Κερατσίνι ΓΣ
Κηφισιά ΓΣ Κορωπί ΓΣ Λεωνίδας Αγίων Αναργύρων
Μοσχάτο ΑΟ Μπασδέκης ΓΣ Νέα Ελβετία ΜΑΣ
Νέα Ιωνία ΟΦΝ Νικηφόρος Αγίας Βαρβάρας ΙΕΚ Ξυνή Σχολές
Ολυμπιακός Κερατσινίου Πανελλήνιος ΓΣ Πανιώνιος ΓΣΣ
Παντζιτζιφιακός ΑΟ Παράδεισος ΑΟ Πήγασος Κυψέλης
Πολιτεία ΑΟ Πολυκράτης ΑΟ Ρέντη ΑΕ
ΣΑΚΑ Σαλαμίνα ΓΣ Σπάρτακος Αχαρνών
Τελαμών ΑΟ Τόλμη Περιστερίου Χαλάνδρι ΑΕ

ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΥ
Τοπική Επιτροπή Ανατολικής Πελοποννήσου, Βασ. Κωνσταντίνου 1, Ναύπλιο
Αλκυών Δρεπάνου Αργολίδα ΓΕ Αργολικός ΓΣ
Αργος ΓΣ Αριστέας ΓΣ Διομήδης ΑΟ
Κόρινθος ΓΣ Νάυπλιο ΑΟ Οίαξ Ναυπλίου
Ποσειδών Λουτρακίου

ΔΥΤΙΚΗΣ ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΥ
Τοπική Επιτροπή Δυτικής Πελοποννήσου, Αγίου Ανδρέου 55, Πάτρα
Αιγιάλεια ΓΣ Ακαδημία των Σπορ Ηρακλής ΑΣ
Ηφαιστος ΑΓΟ Ιριδα ΑΟ Κρόνος ΑΟ
Μίλων ΑΟ Μινώταυρος ΑΣ Ολυμπιακός ΑΠΣ
Πανελλήνιος ΑΟ Πήγασος Αιγίου Πύργος ΓΕ
Σεριφάτο ΑΛΚ Φοίνιξ ΑΠΣ

ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
Τοπική Επιτροπή Θεσσαλίας, Λόρδου Βύρωνος 254, Βόλος
Αθλος ΑΣ Αμιλλα Λάρισας Αναγέννηση Λαμίας
Βόλου ΑΓΕ Δόλοπας Καρδίτσας Εσπερος Λαμίας
Ευρυτός Βόλου Ιωνικός Νέας Μαγνησίας Λάρισα ΑΕ
Μεδεών ΑΨΛ Τρίκαλα ΓΣ Υγεία ΑΣ

ΒΟΡΕΙΟΔΥΤΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ
Ενωση Σωματείων Χειροσφαίρισης Βορειοδυτικής Ελλάδος, Πλατεία Εθνικής Αντίστασης, Αρτα
Αγριος Ζευς ΑΜΣ Αμαζόνες ΑΣ Αμβρακικός ΑΟ
Αναγέννηση Αρτας Ανω Πόλη Αρτας Αραχθος Κωστακίων
Ιωαννίνων ΑΓΣ Ιωαννίνων ΑΟ Λαοδάμας ΑΟ
Μέλισσα ΑΕ Πήγασος Αγρινίου Προμηθέας Αρτας
Προοδευτική ΑΣ Πύρρος ΑΣ Φαίαξ ΑΟ
Φιλαθλητικός Αγρινίου

ΔΥΤΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
Τοπική Επιτροπή Δυτικής Μακεδονίας, Ελευθερίου Βενιζέλου 23, Κοζάνη
Αμύντας ΕΣΑ Αντισφαίριση Καστοριάς Αργαίος ΑΜΣ
Αργοναύτες Πτολεμαίδος Αρίων Πτολεμαίδος Εθνικός Κοζάνης
Εύξεινος Λέσχη Φλώρινας Πτολεμαίος ΑΣ Φιλώτα ΜΠΣ
Φλώρινα ΓΕ

ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
Τοπική Επιτροπή Κεντρικής Μακεδονίας, Κυριωτίσσης 1Β, Βέροια
Απόλλων Γιαννιτσών Αρχέλαος ΓΑΣ Βέροια ΓΕ
Εδεσσα ΓΑΣ Ζαφειράκης ΕΓΣ Καλλιθέα ΑΕ
Κρατερός ΑΣ Μεγας Αλέξανδρος Γιαννιτσών Ορφέας ΓΑΑΣ
Ποσειδών ΑΣ Φίλιππος ΑΣ

ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
Ενωση Σωματείων Χειροσφαίρισης Θεσσαλονίκης, Εθνικό Γυμναστήριο Μίκρας (2) - Νέα Κρήνη (τέρμα), Θεσσαλονίκη
Αγιος Νικόλαος Καλαμαριάς Απόλλων Καλαμαριάς Απόλλων Σταυρούπολης
Αρης ΑΣ Αριστοτέλης ΑΕΣ Αστέρια Πυλαίας
Ατρόμητος Αγίας Παρασκευής Βυζαντινός ΑΟ Βεργίνα ΜΑΣ
Δίας Πολίχνης Δόξα ΑΠΣ Ελλάνιος Ζευς Κεραύνιος
Ηρακλής ΓΣΘ Καλαμάρι-Αδαμάντιος Μακεδονικός ΑΠΣ
Μακεδών ΑΕΣ Νέα Ελβετία ΑΣ Νέμεσις ΑΕΣ
Ομόνοια Σταυρούπολης Παναθλητικός ΣΦΣ Πανελλήνιος Νεάπολης
Πειραματικός ΣΑΠΣ Πύρρος Ευόσμου Τρίτων ΜΕΑΣ
Φοίβος ΠΑΣ ΧΑΝΘ

ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ - ΘΡΑΚΗΣ
Τοπική Επιτροπή Ανατολικής Μακεδονίας και Θράκης, Αθλητικό Πολιτιστικό Κέντρο "Κραχτίδη" - τέρμα Φιλίππου, Δράμα
Αλέξανδρος Αξιούπολης Αλεξανδρούπολη ΑΟ Βήρα "95"
Δόξα Δράμας Δράμας ΑΟ Δράμας ΓΣ
Ελπίδες Δράμας Κιλκίς ΓΑΣ Κύκλωπες Αλεξανδρούπολης
Ολυμπιακή Ακαδημία-Δράμα Πόντιοι Ξάνθης Πρωτέας Αλεξανδρούπολης
Σερρών ΑΟ

ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ
Τοπική Επιτροπή Μυτιλήνης, Βουρνάζων 10, Μυτιλήνη
Αιολικός ΑΕΠΣ Αρίων ΓΣ Ατρόμητος Αγίας Μαρίνας
Γέρας Παπάδου Ερμής Παμφυλών Ιρις ΓΣ
Λέσβου ΓΑΣ Μυτιλήνη ΑΟ Νίκη ΑΓΠΣ

ΚΡΗΤΗΣ
Τοπική Επιτροπή Κρήτης, Αποκορώνου 7 (στοά Βαρδινογιάννη), Χανιά
Αθλεση Χανίων Αρης Σούδας ΑΠΣ Αρης Χανίων
Κρητικός ΑΠΣ Περιστέρι ΑΟ

ΑΙΓΑΙΟΥ
Ηλιος Ιαλυσού Ρόδου Ολυμπιάδα Χίου


© copyright: maNET communications / worldwide handball - 1999